Hakkımızda

DÜNYADA VE TÜRKİYE'DE

Mermerde Türkiye'nin ve dünyanın tercih ettiği, kaliteyi sunmayı amaç edinmiş güvenilir bir markadir. Günün her saati ileri teknolojiyle üretim yapan ocakları ve fabrikalarıyla benzersiz bir hizmet sunan Tekmar kurulduğu günden beri mermer sektöründe Türkiye'nin en büyük mermer ihracatçılarından biri olması, dünya standartlarında en kaliteli ürünleri üretme çabasının sonucunda varılan bir noktadır.

Mermerin ait olduğu ülkenin niteliklerini ve güzelliklerini yansıttığının bilincinde olan Tekmar, geçmişte olduğu gibi gelecekte de mermercilikte kalitenin simgelerinden birisi olmaya devam edecektir.

Teknolojinin sunduğu son sistemleri deneyimli profesyonel kadrosuyla bütünleştiren Tekmar, dünyanın neresinde olursanız olun mermer konusunda size her türlü hizmete hazırdır. Tekmar, kurulduğu günden beri müşterilerinin memnuniyetine verdiği önem nedeniyle insana ve teknolojiye yapığı yatırımların sonucunda üretim kapasitesini arttırmakta ve müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmaktadır.

Dünyanın tercih ettiği mermer çeşitlerine sahip olan Tekmar bütün ocaklarında 24 saat ileri teknolojisiyle yılın 365 günü, aralıksız olarak üretimini sürdürmektedir. Bu, Tekmar'ı 2.000.000 metrekarelik yıllık üretim kapasitesiyle sektörün lokomotifi durumuna getirmiştir.

Tekmar'ın elde ettiği başarıların altında yatan en önemli etken kaliteye verdiği önemdir. Üretim hattında yer alan kalite kontrol sistemiyle taşlar sürekli kontrol altında tutulmakta ve müşterilere seçilmiş, en yüksek kalitede ürünler sunulmaktadir. Tekmar, dünya çapında geniş pazarlama ağıyla her ay 400 konteynerden fazla işlenmiş mermeri, Amerika'dan Çin'e kadar 78 ülkeye ihraç etmektedir. İhraç için sürekli olarak artan talep. Tekmar ürünlerinin tercih edildiğini göstermektedir.